top of page

Заказать по телефону +48 605 204 046

VLOG

TO CO TRWAŁE

W Państwowym Muzeum Etnograficznym otworzyła się wystawa fotograficzna TO CO TRWAŁE słynnego polskiego fotografa Tomasza TOMASZEWSKIEGO. Miałam zaszczyt być zaproszona na wernisaż tej wystawy. Zaobserwowałąm duże zainteresowanie tematem, piękne miejsce, przeżyłąm mocne chwile.

Jak żawsze w swoich pracach Pan Tomasz Tomaszewski zwrócił się do tematu ważnego, tego co ucieka z naszego życia i za jakiś czas może zniknąć albo się zmienić. Poświęcił temu DWA lata swojej pracy. Tematem fotograf wybrał zjawisko „GÓRALSZCZYZNY”.

Autoru projektu udało się zrobić mistrzowski wynik, który był prezentowany jako slide-show oraz wystawa zdięć. Wspólnie z autorem tekstów do zdięć Grzegorzem Kaplą oprócz wystawy został wydany piękny album Górale, Tradycja i Wiara. „Szukaliśmy zjawisk i momentów, z których można wyłonić osobowość, aby zmienić w symboliczny obraz”, − mówi o swoim dziełu p.Tomasz.

W tym projekcie autoram udało się połączyć dużo różnych najlepszych na całym świecie i w Polsce firm, żeby projekt został zrobiony na najwyższym poziomie. A mianowicie − wsparcie magazynu National Geographik, w którym T. Tomaszewski opublikował osiemnaście esejów fotograficznych i jest od wielu lat polskim konsultantem jego polskiej edycji. Sprzęt firmy Sony Poslka oraz Epson Polska. Grupa Bukowina opiekowała się całym projektem.

Ty też wiesz na pewno, drogi czytelniku, że są rzeczy WAŻNE w życiu i oni okazują się TRWAŁE. Jak oddajesz swój czas i energię na te, Ważne,Trwałe rzeczy, to dostajesz saysfakcję, odczuwasz smak życia, żyjesz w pełni. Probujesz to robić wtedy na najwyższym poziomie.

Żyj tu i teraz, takie życie, jakie chcesz! Nie myśl o tym, jakie życie byś chciał, a żyj w taki sposób jak sobie marzysz!

Na co będziesz czekał? Co może tobie przeszkodzić, jeżeli tego chcesz i potrzebujesz? Czy uświadamiasz sobie, że to Ty decydujesz w swoim życiu, o tym, co robisz!

ŻYJ W ZGODZIE ZE SWYMI WARTOŚCIAMI,

RÓB TO CO TRWAŁE!

Comments


O KSENI

 

Ksenia ekspert w dziedzinie edukacji i managementu, coach, trener, mówca motywacyjny, doktor nauk humanistycznych w zakresie pedagogiki...

OBSŁUGA KLIENTA

 

Nasz dział obsługi klienta może ci pomóc Poniedziałek – Sobota, 08:00 do 19:00

MEDIA O NAS

 

Firma Ksenia Coaching w mediach

 

  • White Facebook Icon
  • White YouTube Icon
  • White Google+ Icon
  • White LinkedIn Icon
  • White Instagram Icon

© 2016 Oksana Alpern Ksenia CLC. Wszelkie prawa zastrzeżone

bottom of page