top of page

Заказать по телефону +48 605 204 046

VLOG

Występuj publicznie - czyli wpływaj!

Czy lubisz występować publicznie? Ja tak. Uczę się tego, chociaż mam spore doświadczenie występować przed publicznością. Ale wiem, że jest to sztuka, w której można osiągnąć mistrzowstwo. Często pozostają w nas obawy, że jest to trudne, nie da się tego zrobić na bardzo wysokim poziomie.

A przeszkadzają nam w tym nasze przekonanaia. Możesz sprobować i napisać sobie co myślisz na temat wystąpien publicznych, jaki masz przekonania na ten temat. Zobaczysz, że są pośrud nich wspierająceprzekonania oraz są i przekonania osłabiające. Można i warto to zmienić. Sprobuj przetworzyć osłąbiające przekonania we wzmacniające.

W styczniu tego roku prowadził ciekawy wykład na uczelni SGGW w Warszawie Wystąpienia Publiczne - czyli jak osiągnąc sukces i zarabiać na swojej pasji?

Jeśli odczuwasz chęć polepszenia swoich wystąpień, zauważasz, że potrzebujesz porady eksperta, rozumiesz, że stać Cię na więcej oraz chcesz poznać perswazyjne wystąpienia publiczne warto skorzystać ze szkoenia WYSTĄPIENIA PUBLICNZE. W 2015 roku odbyłąm to szkolenie. Do dziś owocuje u mnie.

Poznaj tajniki perswazyjnej gestykulacji, przydatne wzorce lingwistyczne, warunki porywającego wystąpienia/prezentacji, zagadnienia z zakresu rozwoju osobistego oraz dużo różnych tematów.

Warto się z tym zapoznać i polepszać swoje wystąpienia publiczne. Da to z czasem duże skutki w życiu zawodowym oraz osobistym.

Występuj publicznie - wpływaj na innych!

Comments


O KSENI

 

Ksenia ekspert w dziedzinie edukacji i managementu, coach, trener, mówca motywacyjny, doktor nauk humanistycznych w zakresie pedagogiki...

OBSŁUGA KLIENTA

 

Nasz dział obsługi klienta może ci pomóc Poniedziałek – Sobota, 08:00 do 19:00

MEDIA O NAS

 

Firma Ksenia Coaching w mediach

 

  • White Facebook Icon
  • White YouTube Icon
  • White Google+ Icon
  • White LinkedIn Icon
  • White Instagram Icon

© 2016 Oksana Alpern Ksenia CLC. Wszelkie prawa zastrzeżone

bottom of page