top of page

Заказать по телефону +48 605 204 046

VLOG

Biznes Coaching dla przedsiębiorców z Polski i Ukrainy

W kwietniu 2016 r. we Lwowie odbyła się II Polsko-Ukraińska konferencja biznesowa. Wzięli w niej udział polscy przedsiębiorcy, jak również przedsiębiorcy z Ukrainy, którzy szukają partnerów w Polsce i chcą rozwinąć swój biznes na skale międzynarodową.

Prelegentami konferencji były właściciele firm z Polski, takich jak Rodemna, KSENIA Coaching, KDS, Expert-2 oraz Instytut Biznesu. Oni opowiedzieli o możliwości skutecznego prowadzenia firmy i wzrostu sprzedaży na rynkach Polski i Unii Europejskiej dla przedsiębiorców Ukrainy. Również zostały omówione kwestie otwarcia firmy w Polsce i innych krajach UE a także wolnych nisz w Polsce do prowadzenia działalności gospodarczej.

Właściciel firmy Ksenia Coaching opowiadała o biznes Coachingu jako instrumencie rozwoju małych i średnich przedsiębiorstw. Ksenia prowadzi Coaching według zasad Międzynarodowej Federacji Coachingu ICF, specyalizuje się w prowadzeniu Coachingu kariery i biznesu.

Uczestnicy konferencji zadawali dużo pytań prelegentom. Najbardziej ożywioną dyskusję wywołała kwestia rejestracji przez Ukraińców firm w Polsce. Ukraińscy przedsiębiorcy akcentowali na wygodzie i łatwości prowadzenia biznesu w Polsce, a także braku korupcji.


O KSENI

 

Ksenia ekspert w dziedzinie edukacji i managementu, coach, trener, mówca motywacyjny, doktor nauk humanistycznych w zakresie pedagogiki...

OBSŁUGA KLIENTA

 

Nasz dział obsługi klienta może ci pomóc Poniedziałek – Sobota, 08:00 do 19:00

MEDIA O NAS

 

Firma Ksenia Coaching w mediach

 

  • White Facebook Icon
  • White YouTube Icon
  • White Google+ Icon
  • White LinkedIn Icon
  • White Instagram Icon

© 2016 Oksana Alpern Ksenia CLC. Wszelkie prawa zastrzeżone

bottom of page